Rozhovor s Dr. Stefanem Bacconim

Rozhovor s Dr. Stefanem Bacconim

SmileTech - Facile come un sorriso

Rozhovor s Dr. Stefanem Bacconim, specialistou na ortodoncii

{

Proč si myslíte, že je důležité používat TOP pro vaši ortodontickou léčbu?

Vývoj přednastavených držáků, zdokonalení konstrukčních technologií a spolehlivost systematiky Straight Wire, tváří v tvář předvídatelnosti optimálního estetického a funkčního výsledku, vyžaduje stále větší diagnostickou přesnost a způsob umístění vysoce kvalitních držáků. Kromě toho možnost zobrazit konečný výsledek a zasahovat pomocí hyperkorekcí a individualizací špičky, točivého momentu a hodnot in-out, činí fázi finalizace a detailování extrémně jednoduchou a předvídatelnou. V neposlední řadě by nemělo být přehlíženo zkrácení doby polohování vybavení na křesle, jejichž výhody se týkají pohodlí pacientů a manažerského aspektu profese.
{

Představuje virtuální nastavení záruku výsledků?

Samozřejmě, že ne. konečný výsledek závisí na umístění držáků, ale především na léčebných fázích, které klinik během své terapie provádí.

{

Můžete si prohlédnout nastavení před přijetím výroby ortodontického pouzdra?

V zubní platformě Smiletech je samozřejmě 3D prohlížeč, který má za úkol prozkoumat finální zarovnání před přijetím. Existuje také řada nástrojů pro důkladnou analýzu umístění držáků.

{

Lze intraorální skener použít pro registraci otisků?

Ano.

{

Plán léčby sestavuje TOP?

Ne, plán léčby je výlučnou pravomocí lékaře, který stanoví cíle léčby jako u každé jiné ortodontické léčby, bude však možné využít diagnostické informace získané z počítačové analýzy modelů provedené TOP a aby bylo možné požádat o zaslání volitelné kefalometrické stopy.

Kromě toho bude k dispozici konzultační služba ortodontického specialisty, který bude schopen poskytnout podporu během procesu diagnostiky a návrhu, a to jak pro plán léčby, tak pro ortognátní chirurgii.

{

Lze použít jakýkoli typ držáků?

Knihovna dostupných držáků je extrémně velká a neustále aktualizovaná; před odesláním případu je vhodné nahlédnout do digitální knihovny na stránce webu.

{

Lze TOP použít i pro lingvální techniku?

Ano, je možné požádat o lingvální programování.

{

Pokud chcete použít smíšenou techniku neviditelné ortodoncie a multidržákůové ortodoncie, jak se to chová?

Top po dohodě se Smiletech provádí unikátní nastavení, které zpracovává pro vývoj neviditelných rovnátek na jednom oblouku a pro nepřímé lepení fixní technikou na druhém.

{

Je možné zaslat mé držáky používané denně pro programování a implementaci nepřímého lepení?

Ano, pokud jsou přítomny ve virtuální knihovně TOP. Alternativně držáky dodává TOP.

{

Jsou oblouky dodávány firmou TOP?

Ano, v předpisovém formuláři je možné zvolit požadovaný typ oblouků.

{

Pokud na konci léčby potřebujete zdokonalit zarovnání nebo udělat hyperkorekce, jak se to chová?

Mohu požádat o nepřímý rebracketing postiženého zubu, stačí zaslat otisk bez demontáže držáků nebo alternativně mohu objednat dokončovací balíček Less, Plus nebo Premium. Součástí balení je řada dokončovacích neviditelných rovnátek a retainer Resistance (ultraodolný, tepelně tvarovaný).

Smiletech vyrábí Ortodontica Italia Srl. Viale Marco Polo 90/A, 00154 Roma
+39.06.5750327  –  info@smiletech.info

[ Area Riservata ]

×